Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 381

20935.

Rufpreis:
2 000 HUF

20936.

Rufpreis:
1 800 HUF

20937.

Rufpreis:
1 800 HUF

20938.

Rufpreis:
1 800 HUF

20939.

Rufpreis:
1 600 HUF

20940.

Rufpreis:
4 000 HUF

20941.

Rufpreis:
1 600 HUF

20942.

Rufpreis:
1 400 HUF

20943.

Rufpreis:
1 800 HUF

Giannalberto Bendazzi: Woody Allen. A művész, a botrányhős. (Pécs), é.n., Alexandra. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20944.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Shakespeare, William] Shakspere tragédiái. I. köt. [Romeo és Julia. Othello. Cymbeline. Macbeth. Lear király. Hamlet.] Ford.: Szász Károly, Rákosi Jenő, Vörösmarty Mihály, Arany János. Shakspere Összes Szinművei I. köt. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ XXXV+(1)+609+(3) p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen kis sérülésekkel, némi kopással, belül nagyrészt jó állapotban.
20945.

Rufpreis:
1 200 HUF

Féja Géza 3 könyve: Bölcsődal. Életregény. Bp., 1958, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 5200 példányban. + Sűrű, kerek erdő. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben hozzáragadt a borítóhoz. + Törzsek, hajtások. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
20946.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF