Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Dr. Gróf Apponyi Albert: Emlékirataim. Ötven év. Ifjúkorom - Huszonöt év az ellenzékben. Bp., (1922), Pantheon Irodalmi Intézet Rt. (Globus-ny.), 257+6 p. Második, átnézett kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel, szép állapot
19680.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Alexandre Goodarzy: Segélykiáltás a dzsihadista pokolból. Egy önkéntes a fenyegetett keresztények oldalán. Ford.: Cseh Erzsébet. Bp., 2022, Kárpátia Stúdió. Kiadói papírkötés.
19681.

Rufpreis:
2 800 HUF

Haas György: Egy élet a demokráciáért. Az államminiszter B. Szabó István. DEDIKÁLT! 1996, Tevan. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19682.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kulcsár Péter: Bonfini magyar történetének forrásai és keletkezése. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
19683.

Rufpreis:
1 000 HUF

19684.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bagyinszki Istvánné, Balogh Zoltán (szerk.): Rákóczi állama Európában. Konferencia a Szécsényi Országgyűlés 300. Évfordulója Emlékére, 2005. szeptember 15-16-17. Szécsény. Discussiones Neogradienses 9. kötet. Salgótarján, 2006, Nógrád Megyei Múzeumi Szervezet. Kissé koszos papírkötésben. Készült 300 példányban.
19685.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szálasi Ferenc: Út és cél. Rioja, 1954, Mercur. Kiadói illusztrált papírkötés, borító foltos, kopottas állapotban.
19686.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Kossuth Lajos 1848. julius 11-iki beszéde a haderő megajánlása ügyében. (Magyar Könyvtár 36.) Bp., 1898, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 36 p. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
19687.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bogdán István: Mestere volt egykor... Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19688.

Rufpreis:
1 000 HUF

Eötvös és Trefort. Vál., szerk. és a bevezető tanulmányt írta: Felkai László, Mann Miklós. Bp., 1988, Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
19689.

Rufpreis:
1 200 HUF

Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon. Bp., 1980., Műszaki. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19690.

Rufpreis:
1 200 HUF

Varga János Jobbágyrendszer a magyarországi feudalizmus kései századaiban 1556-176 Akadémiai Kiadó, 1969. 614p. Kiadói vászonkötésben.
19691.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF