Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

19728.

Rufpreis:
2 800 HUF

Pest-budai hivatali utasítások a XVIII. században. Szerk.: Bónis György. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai VI. Bp., 1974, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
19729.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19730.

Rufpreis:
2 000 HUF

19731.

Rufpreis:
2 000 HUF

Geréb József: Az Olympos. Görög-római mythologia. Függelékül a germán népek istentana. Serdültebb fiuk és leányok számára. Petiscuc nyomán szerk. Dr. - -. Bp., 1901, Athenaeum, VI+2+288 p. 2., átdolgozott kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott piros egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, javított címlappal, ceruzás aláhúzásokkal.
19732.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19733.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19734.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó István: Levéltári útmutató. Tájékoztatás a magyarországi református egyház levéltárairól kibocsátott szabályrendeletekhez. Bp., 1941.,Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje, (Bethlen Gábor-ny.), 86+1 p. Kiadói papírkötés.
19735.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

19736.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Pásztor Mihály: A millenniumtól a fehérterrorig. Abony, 1969., (Szolnok, Szolnoki-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
19737.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

Endrei Walter: Patyolat és posztó. Bp., 1989., Magvető. Kiadói papírkötés.
19738.

Rufpreis:
1 200 HUF

19739.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF