Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

19704.

Rufpreis:
3 000 HUF

Királyok könyve. Magyarország és Erdély királyai, királynői, fejedelmei és kormányzói. Szerk.: Gáspár Zsuzsa és Horváth Jenő. Bp. 1994, Officina Nova. 2. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült papír védőborítóban.
19705.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bakonyi Béla: Jászay Pál történetíró életútja és munkái. Az író, Bakonyi Béla (1914-2001) által DEDIKÁLT példány. Abaújszántó,1993.,Abaújszántó Nagyközség Önkormányzata,(Miskolc,Borsodi-ny.) Kiadói papírkötés.
19706.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp, 1984, Kossuth. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
19707.

Rufpreis:
1 200 HUF

-  Deschmann Alajos: Kárpátalja műemlékei. Bp., 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Térkép-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
19708.

Rufpreis:
1 000 HUF

19709.

Rufpreis:
2 800 HUF

Radvánszky Béla: magyar családélet és háztartás a XVI. és XVII. században I. H.n., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19710.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1940, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 514 p. 6. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
19711.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által II. kötet. Fordította: Öreg János. A fordítást átvizsgálta és bevezetést írt hozzá: Pulszky Ferenc. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat. LVIII+2+324 p.+ 1 (litográfia, színes.) t. Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Korabeli egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19712.

Rufpreis:
2 800 HUF

19713.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
19714.

Rufpreis:
1 600 HUF

Magyar történelem gyermekeknek. Szerk.: Tóth Dóra. hn., én., Aquila. Kiadói kartonált papírkötés.
19715.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF