Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Angyal Dávid: Történeti tanulmányok. Bp., 1937, Magyar Tudományos Akadémia. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19656.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keppel Csilla: Hadisebesüléstől a gyógyulásig. Szombathely, 2015, Savaria Múzeum, papírkötés.
19657.

Rufpreis:
2 400 HUF

Koltay-Kastner Jenő: Cola di Rienzo. Szeged, 1949. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19658.

Rufpreis:
4 000 HUF

Archaeologiai Értesítő XXXIV. köt. 3. sz., 1914. jún. 15. Szerk.: Nagy Géza. Bp., 1914, MTA, 170-280 p.+ 5 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült, szétvált borítóval, részben szétvált fűzéssel.
19659.

Rufpreis:
1 600 HUF

Keveházi Katalin: Melanchton és a Wittenbergben tanult magyarok az 1550-es évektől 1587-ig. Adalékok Melanchton magyarországi recepciójának első évszázadához. Dissertationes Ex Bibliotheca Universitatis Attila József Nominatae 10. Szeged, 1986, Hungaria. Kiadói papírkötés.
19660.

Rufpreis:
1 400 HUF

Saly Elemér: Mozgó vesztőhely. Sajtó számára átdolgozta: Gergely Sándor. Moszkva, 1945, Idegennyelvű Irodalmi Kiadó. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.
19661.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

A körmendi Batthyány-levéltár reformációra vonatkozó oklevelei I. 1527-1925. Iványi Béla anyaggyűjtése. Sajtó alá rendezte: Szilasi László. Mályus Elemér előszavával. Szerkesztő, Szilasi László által DEDIKÁLT példány! Kézzel számozott, 006. számú példány! Adattár a XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez 29/1. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem, XXIII+345 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19662.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sáringer János: A két világháború közötti magyar külpolitika történetírásunkban. A szerző által DEDIKÁLT! Szeged, 2011, k.n., 163 p. Kiadói papírkötés.
19663.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Seventh International Congress on the Enlightenment : introductory papers. Budapest 26 July - 2 August, 1987. Septiéme congrés international des lumieéres: rapports préliminaires. Budapest 26 juillet-2 aout 1987. Oxford, 1987, The Voltaire Foundation. Francia és angol nyelven. Kiadói papírkötés, néhány bejelöléssel.
19664.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bethlen Farkas: Erdély története I, kötet. Fordította: Bodor András, Kasza Péter, S. Varga Katalin. A jegyzeteket írta és a mutatókat összeállította: Pálffy Géza, valamint Kruppa Tamás. Bp.-Kolozsvár,2000 ,Enciklopédia-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
19665.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Csiffáry Gergely: A történelem fogságában. Eger, 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19666.

Rufpreis:
2 000 HUF

Insignia Regni Hungariae I. Studien zur Machtsymbolik des mittelalterlichen Ungarn. Bp., 1983, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19667.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF