Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. (Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel, hiányzó címlappal.
Faragó László: Kossuth-zarándokok útja Amerikába. Feltehetőleg a kuratóriumi elnök, felelős kiadó dr. Mezei László által DEDIKÁLT példány. hn., 2002., Kossuth Lajos Kosszorúja Alapítvány. Az 1928-as könyv reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
Kossuth Ferencz: -- a Kiegyezésről. Kiadja az Országos Függetlenségi és 48-as Párt. Bp., 1907. Wodianer F. és Fiai ny. 31p. Kiadói, kissé foltos papírborítóban.
Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított és kissé sérült papírborítóval.