Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Kopátsy Sándor: Kádár és kora. Bp., [2001], C.E.T. Belvárosi Kiadó. Kiadói papírkötés.
19608.

Rufpreis:
1 200 HUF

Franka Tibor: Hídverés. (Dedikált!) Bp., 2002, Zsófialiget Kkt. Kiadói papírkötés. A szerző, Franka Tibor (1952- ) író, publicista, műsorvezető, politikus által dedikált példány.
19609.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. (Phenjan, 1971, Idegennyelvű Kiadó). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón apró sérülésekkel, hiányzó címlappal.
19610.

Rufpreis:
1 400 HUF

Faragó László: Kossuth-zarándokok útja Amerikába. Feltehetőleg a kuratóriumi elnök, felelős kiadó dr. Mezei László által DEDIKÁLT példány. hn., 2002., Kossuth Lajos Kosszorúja Alapítvány. Az 1928-as könyv reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
19611.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kossuth Ferencz: -- a Kiegyezésről. Kiadja az Országos Függetlenségi és 48-as Párt.    Bp., 1907. Wodianer F. és Fiai ny. 31p. Kiadói, kissé foltos papírborítóban.
19612.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szilágyi Ákos: Borisz Sztár és a sztárevicsek. Raszputyintól Putyinig. DEDIKÁLT! Bp., 2000, Helikon. Kiadói papírkötés.
19613.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kerék Mihály: A földreform útja. Bp., 1942, Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított és kissé sérült papírborítóval.
19614.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ujházy György: Európai magyarság. Documenta Hungarica. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított és kissé sérült papírborítóval.
19615.

Rufpreis:
1 400 HUF

Wendell Wilkie: Oszthatatlan világ. Fordította. Pán Imre. Bp., é.n. Forum. Félvászon kötésben, kiadói papírborító sérült és hiányos (hátsó része hiányzik).
19616.

Rufpreis:
1 400 HUF

Solymosi Frigyes: Valóban kollaboránsok voltunk? Tudomány, elkötelezettség, hazaszeretet. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés.
19617.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ferrero, Guglielmo: Kaland. Bonaparte Itáliában 1796-1797. Bp., 2000, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19618.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

19619.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF