Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Ligeti Lajos (szerk.): A magyarság őstörténete. Bp., 1986, Akadémiai Kiadó. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással, apró foltokkal.
19620.

Rufpreis:
2 000 HUF

Barna Jónás: Rákóczi árvái. A hazáért és szabadságért. Történetek a kuruc-labanc világból. Bp., én., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 128 p. Egészvászon kötés., az eredeti borító felhasználásával
19621.

Rufpreis:
1 600 HUF

prof. Elisabeta Hurezeanu: Istoria moderná a Romániei (Románia modern történelme). Bukarest, é.n., kissé kopott félvászon kötés, kihajtható térképmellékletekkel, román nyelven.
19622.

Rufpreis:
1 600 HUF

Barna Jónás: A szabadságharcz hősregéi. (Jutalomkönyv). Bp., é.n. (cca 1900), Grünbaum Ármin (Szeged, Endrényi Lajos-ny.), 110+(1) p. (Az első oldalon névre szóló emléklap). Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált kötés, sérült, hiányos gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel, intézményi bélyegzőkkel.
19623.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ney Klára-Mária: Ney Ferenc élete és munkássága (1814-1889) 120p. [Bp. 1945.] May János ny. Kiadói papírkötésben
19624.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

2 db Bod Péter könyv: Felsőcsernátoni Bod Péter önéletirása. Bevezetéssel ellátta: Dr. Jancsó Elemér. Erdélyi Ritkaságok 4. Cluj-Kolozsvár, 1940, Minerva, 78+(2) p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült. + ,,A hazának... nem használni, mikor lehetne, nagy vétek". Bod Péter írásaiból, írásairól. Bp., 2002, Püski. Kiadói papírkötés.
19625.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
19626.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár István Elsuhant idők mesélő emlékei I. Karácsony Zalában. Bp., 2010. Novum 250p. Kiadói papírkötésben
19627.

Rufpreis:
2 000 HUF

Foltinyi István - Kobek József: A csecstói középkori templom és temetők. Különlenyomat az Alföldi Tudományos Intézet 1944-1945-i Évkönyvéből, 42 p. hn., 1945, Alföldi Tudományos Intézet, 42 p. Borítóhiánnyal, széteső állapotban. Felvágatlan lapokkal.   Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
19628.

Rufpreis:
2 000 HUF

Sebesztha Károly: Rövid művelődéstörténelem. Bp., 1890, Lampel Róbert, 1 sztl. lev.+ 150 p. Szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé viseltes, foltos, kopott borítóval, néhány kissé sérült, foltos lappal, a címlap és az utolsó néhány lap hiányzik.
19629.

Rufpreis:
3 000 HUF

Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ, 243+(11) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A címlapon Szigethy Attila (1912-1957) politikus, az '56-os forradalom résztvevőjének névbélyegzőjével.
19630.

Rufpreis:
1 800 HUF

Bendefy László: A magyarság és középkelet. REPRINT! Bp., 2000, Dr. Bendefy István. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19631.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF