Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Le Goff, Jaques: Az értelmiség a középkorban. Bp., 1979, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19632.

Rufpreis:
2 400 HUF

Sipos Péter: Adattár a II. világháború történetéhez. História Könyvtár Kronológiák, Adattárak . Bp., 1994, História. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19633.

Rufpreis:
1 400 HUF

Erdész Ádám: A Kner család és más történetek. Tanulmányok. Bp., 2017, Osiris. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19634.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Gloag: The American Nation. A short history of the United States. London,(1942), Cassel and Co. Angol nyelven. Kiadói kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19635.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Tibor: Társadalmi problémák a vidéki Magyarországon és szociálpolitikai viták a törvényhozásban az 1930-as években. Bp., 2018. Gondolat Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány!
19636.

Rufpreis:
1 200 HUF

Don Péter: Lovagias ügyek. Magyar írók és újságírók párbajai. (1834-1920.) DEDIKÁLT! Bp.,2013, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
19637.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Budapest 1956 - le prix de la liberté. Le regard de Jean-Pierre Pedrazzini photographe a? Paris match. / Budapest 1956 - A szabadság ára. Jean-Pierre Pedrazzini a Paris Match fényképészének látószöge. Bp., 2006., Francia Intézet - Francia Nagykövetség - Paris Match. Gazdag képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19638.

Rufpreis:
2 800 HUF

Sárkány József: Kossuth Lajos élete és hagyatéka. Cegléd, 1944., Garab József-ny. Kiadói félvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, a könyv végén a könyvtest elvált a borítótól.
19639.

Rufpreis:
1 800 HUF

19640.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kosáry Domokos: Magyarország története. Nemzetnevelők könyvtára I. Nemzetismeret 4. Bp., 1943, Országos Közoktatási Tanács, 411+(1) p.+ 8 (kétoldalas) t.+ 2 (térképek) t.+ 3 (kihajtható genealógiai táblák) t. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19641.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ítél a történelem. A Bárdossy-per. 1-2. köt. [Egybekötve.] Szerk.: Ábrahám Ferenc és Kussinszky Endre. 1. köt.: A vád. 2. köt. A tárgyalás és az ítélet. Bp., 1945, Hiradó Könyvtár, 31+1 p.; 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, kijáró lapokkal, az 1. kötet címlapja szakadt.
19642.

Rufpreis:
1 800 HUF

Alfonso Manaresi: Corso di Storia. Volume Primo. Per l'Istituto Tecnico Superiore. Milano,én.,Casa Editrice Luigi Trevisini. Színes, egészoldalas térképekkel illusztrált. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, ceruzás bejegyzésekkel és aláhúzásokkal.
19643.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF