https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.
1
19776.

Scottish Clans. Crawley, 1973, Pitkin Pictorials. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált informatív kiadvány, angol nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Helga Köpstein: Thomas. Rebell und Gegenkaiser in Byzanz. Illustrierte Historische Hefte 39. Berlin, 1986, VEB. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.
1
19777.

Helga Köpstein: Thomas. Rebell und Gegenkaiser in Byzanz. Illustrierte Historische Hefte 39. Berlin, 1986, VEB. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.
1
19778.

Klaus Brade: Südafrika Apartheid. Befreiungskampf. Illustrierte Historische Hefte 12. Berlin, 1978, VEB. Színes és fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrált, színes kiadvány, német nyelven.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.
1
19779.

Girus Károly: Ausztria legújabbkori története. (1918. okt. - 1966 ápr.) Kézirat. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, papírkötés. Aláhúzásokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
1
19780.

Verhandlungen in der Versammlung der Lanstände des Königreich Würtemberg im 1815. Eilfte Abtheilung. October 1815. Hozzákötve: October, November 1815. hn., én, nyn., 286+2+76 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Scharbert Vilmos: Az Athéni állam hitelessége. Bp., 1904. Franklin. 66 + 2 p. Kiadói papírborítóval
1
19781.

Scharbert Vilmos: Az Athéni állam hitelessége. Bp., 1904. Franklin. 66 + 2 p. Kiadói papírborítóval

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 HUF
0,81
EUR
,
0,94
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben
1
19782.

Okmányok és adatok a második világháború előzményeiről. I-II. kötet. I. kötet: 1937 nov. - 1938. II. kötet: Dirksen irattára 1938-1939. Bp., é.n., Révai. Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben
1
19783.

Rákóczi emlékezete 1676-1976. Születésének évfordulójára... Magyar Iparművészeti Főiskola, 1976. (15) p. +2 t. Facsimilék Kiadói papírkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19784.

Nel primo centenario della Riunione Adriatica di Sicurt? (1838-1938.) Volume commemorativo pubblicato in occasione dell'approvazione del 100. bilancio sociale. Trieste, 1939, Editrice La Compagnia. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanulmányok mellett az ausztráliai magyar közösség fontos szervezője. Történelmi visszatekintésének középpontjában a XX. század magyar történelme áll, különös tekintettel az I. világháború utáni magyar katonai és politikai összeomlás, és az 1956-os magyar forradalom történetére. Oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti térképvázlattal, ábrával, felvétellel, archiv katonai dokumentumok közzétételével. Poss.: Bocskai T. József, a Magyar Szabadságharcosok Világszövetségének elnöke, a Nagy Imre Érdemrend tulajdonosa (1924-2013). Aranyozott kiadói bőrkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a hátsó védőborítón apró sérüléssel. Jó példány.
1
19785.

Ambrosy, Anna (Kathalin): A Brave Nation. A Short Political and Social History of Twentieth Century Hungary. Melbourne, 2001. Hungarian Life Publishing. X + 216 p. Nagy alakú kiadás. Dedikált: ,,Bocskay T. Józsefnek, a[z 1956-os] Magyar Szabadságharcosok Világszövetség[e] elnökének üdvözlettel Ambrózy Anna". A családjával együtt 1949-ben Ausztráliába távozott szerző, Ambrózy Anna szociológiai tanulmányok mellett az ausztráliai magyar közösség fontos szervezője. Történelmi visszatekintésének középpontjában a XX. század magyar történelme áll, különös tekintettel az I. világháború utáni magyar katonai és politikai összeomlás, és az 1956-os magyar forradalom történetére. Oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti térképvázlattal, ábrával, felvétellel, archiv katonai dokumentumok közzétételével. Poss.: Bocskai T. József, a Magyar Szabadságharcosok Világszövetségének elnöke, a Nagy Imre Érdemrend tulajdonosa (1924-2013). Aranyozott kiadói bőrkötésben, színes, illusztrált kiadói védőborítóban, a hátsó védőborítón apró sérüléssel. Jó példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval
1
19786.

Országos Mezőgazdasági Címtár. IV. kötet. Tiszajobbpartja Szerk.: Vitéz Czeglédy Béla, Dr. Gesztelyi Nagy László, Kiss Elemér, Kulin István, Dr. Ormándy János. Kaposvár, Kultura Könyvnyomda, VI+576+52 p. Kiadói sérült papírborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
400 HUF
1,08
EUR
,
1,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.
1
19787.

Seress László: Napoleon. Karriérek. Bp., 1912, Karriérek Kiadóhivatala, 1 (címkép) t. + 245+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a címlapon ragasztásnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse