Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 312

19788.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19789.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19790.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hauser, O.:Vindonissa. Das Standquartier römischer Legionen. Nach seinen Ausgrabungen in Wort und Bild. Zürich, 1904. Polygraphisches Institut, 22 p 58t + 2 kih térkép. Aranyozott egészvászon kötésben, kis kopással, A hátsó előzéklap foltos,
19791.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Benedek Elek: Hazánk története. Az ifjúság számára. Bp., 1905, Athenaeum, átkötött félműbőr kötés, foltokkal.
19792.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
19793.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bob Woodward: Bush háborúja. Ford.: Bojtár Péter. Bp., 2003, Bookmark. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19794.

Rufpreis:
1 600 HUF

"Leborulok a nemzet nagysága előtt". A Kossuth-hagyaték. Bp., 1994. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19795.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rákóczi-néphagyományok nyomában. Ferenczi Imre és Molnár Mátyás gyűjtésének felhasználásával szerkesztette: Molnár Sándor. Vaja, 2003, Vay Ádám Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
19796.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Asztalos Miklós: II. Rákóczi Ferenc és kora. Bp., 1934, Dante (Hornyánszky-ny.), 492 p.+ 32 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, kihajtható térkép nélkül.
19797.

Rufpreis:
2 800 HUF

Asztalos Miklós - Pethő Sándor: A magyar nemzet története ősidőktől napjainkig. Bp., 1934, Dante, X+560 p.+ 23 (fekete-fehér képek) t. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, lapszéli ázásnyomokkal, egy tábla hiánnyal.
19798.

Rufpreis:
2 800 HUF

John Pinsent: Görög mitológia. Ford.: Rózsa György. A mítoszok világa. Bp., 1995., Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
19799.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF