Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217291
11678
476
4800
Hummel Waxside Harmony figura, jelzett, restaurált, m: 10,5 cm 3217317
11679
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail tál + 4 darab tojástartó + 6 darab poháralátét. Jelzett, kopással, d: 25 cm alatt
3221243
11680
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab süteményes tányér, jelzett, kis kopással, d: 19,5 cm 3221252
11681
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail teáskanna, cukortartó, citromkiöntő, jelzett, kis gyári hibával, m: 18 cm alatt
3221246
11682
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail leveskínáló tál, fedővel, jelzett, kis mázelszíneződéssel, d: 25 cm
3221233
11683
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab nagytányér, jelzett, egyiken lepattanás, d: 27 cm 3221240
11684
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail 2 darab köretes tál, jelzett, d: 21-24 cm
3217062
11685
476
cca 1900-1920, Porcelán petróleumlámpa, jelzés nélkül, lepattanással, sérüléssel, m: 25 cm
3187495
11686
476
Myotts Country Life pecsenyés tál + 2 darab köretes tál + szószos tál, jelzett, kis kopással.
3187528
11687
476
cca 1930 Hutschenreuther táncospár, jelzett, sérült, m: 27,5 cm
3187774
11688
476
Kahla hagymamintás 6 darab csésze 6 darab aljjal, jelzett. 3187805
11689
476
Kahla hagymamintás 15 darabos szett: kiöntő, tálkák, tojáskínálók, sószórók. Jelzett, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF