Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2976467
11606
476
2347376
11607
476
2824888
11608
476
Keleti porcelán váza, jelzett, kopásokkal, m: 32 cm
3159705
11609
476
3208787
11610
476
Rosenthal Helena 6 darabos virágmintás kínálótál készlet, jelzett, d: 24,5 cm
3104036
11611
476
4800
Villeroy & Boch dísztál Ich bin dir herzlich gut (Kedves vagyok hozzád) felirattal. cca 1880/1890, jelzett, mázrepedéssel, d: 30,5 cm
3101803
11612
476
cca 1900 Johnson Bros hagymamintás angol 5 darabos szervírozó szett. Sérüléssel, mázrepedtek színeződéssel, klf méretben, h: 32 cm alatt
3012649
11613
476
3200
cca 1920-1930 Pirkenhammer Fischer & Mieg gésamintás, kézzel festett/matricás nagyméretű szervírozó tál, jelzéssel, minimális kopottsággal, 43x31 cm 3213886
11614
476
3240263
11615
476
9500
cca 1940/50, Seltmann Weiden mid-century vékonyporcelán teás készlet, teljes, jelzett, minimális kopással. 3239235
11616
476
9500
15 darabos porcelán állatfigura gyűjtemény, jelzett, közte érdekes darabokkal, Lippelsdorf, stb.
3234857
11617
476
Hummel fiú malacokkal, jelzett, restaurált, sérült, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF