Porzellan

Zahl der Lose: 437

Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
11594.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
11595.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Hummel iskolás lány, jelzett, restaurált, m: 12,5 cm
11596.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel éneklő fiú, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11597.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olasz multicolor mázas jardiniere, jelzett, sérüléssel, 28x12 cm
11598.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel trombitás fiú, jelzett, restaurált, m: 12 cm
11599.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel "Little Gardener". Mod.: 74, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 12 cm
11600.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

11601.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
11602.

Rufpreis:
6 000 HUF

11603.

Rufpreis:
6 000 HUF

11604.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11605.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF