Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3187329
11594
476
4400
Lladro puszit kérő kislány. Jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm 3187131
11595
476
4200
Nagyméretű német faragott fa italos palack dugó, m: 7-8 cm
3219960
11596
476
Hummel iskolás lány, jelzett, restaurált, m: 12,5 cm 3217298
11597
476
Hummel éneklő fiú, jelzett, restaurált, m: 13 cm 3217060
11598
476
Olasz multicolor mázas jardiniere, jelzett, sérüléssel, 28x12 cm
3219958
11599
476
Hummel trombitás fiú, jelzett, restaurált, m: 12 cm 3145388
11600
476
Hummel "Little Gardener". Mod.: 74, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 12 cm 2598604
11601
476
2976463
11602
476
19. sz. vége, Arita japán dísztál, jelzés nélkül, kis kopottsággal, d: 21,5 cm
3193505
11603
476
2824887
11604
476
3142999
11605
476
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF