Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3218772
11450
476
Herendi tükrös akt, jelzett, restaurált, m: 23 cm 3195467
11451
476
4800
Herendi Hamlet. Jelzett, fehérmázas, restaurált, m: 29 cm
3065540
11452
476
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonnier, . Kézzel festett, jelzett, nem záródik jól d 9 cm + 2 db tálka 2829562
11453
476
3197053
11454
476
Herendi virágmintás füles kínáló, jelzett, tertia, kopott, sérült, h: 19 cm
3237304
11455
476
Herendi vizi liliom kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 10x9 cm 3232569
11456
476
Herend rózsa mintás porcelán levél formájú csésze Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10x8 cm 3239315
11457
476
6500
Herendi Apponyi purpur mintás levél alakú ékszeres tál, jelzett, hibátlan, h: 15 cm
3239319
11458
476
Herendi 3 darab virágmintás ékszeres tál, 2. oszt. jelzéssel, hibátlan, h: 7-12 cm 3238832
11459
476
Herendi kínáló, 2. oszt. jelzéssel, d: 18,5 cm, m: 10 cm 3233840
11460
476
Herendi madár, jelzett, minimális kopással, m: 7,5 cm 3233836
11461
476
Herendi virágmintás váza, domború virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF