Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220616
11438
476
Herendi Viktória mintás bonbonier. Jelzett, minimális kopással, 11,5x9 cm
3177794
11439
476
11000
3193610
11440
476
Herendi malacot fogó lány. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 13,5x9 cm
3181290
11441
476
3221961
11442
476
3180750
11443
476
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
3232562
11444
476
Herendi Eton mintás porcelán dobozka rózsás fogóval. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x8 cm, m: 7 cm
3232567
11445
476
Herendi gyümölcs mintás porcelán ékszeres dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8x7x7 cm 3232588
11446
476
Herendi Óherendi kinai figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 3,5 cm
3234750
11447
476
Óherendi lúdon lovagló fiú, jelzett, restaurált, m: 20 cm
3234847
11448
476
Herendi Déryné. Terv.: Ligeti Miklós. Kézzel festett, jelzett, restaurált, m: 21 cm 3214789
11449
476
Herendi cipészfiú. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF