Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220162
11462
476
4400
Herendi madár faágon. Kézzel festett, jelzett, csőrén apró kopással m:11 cm
3139930
11463
476
4800
Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
3177616
11464
476
3181247
11465
476
Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm 3149148
11466
476
2200
Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm 3215448
11467
476
Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
3220613
11468
476
4800
Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm 3218246
11469
476
2 db Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, epsó lepattanással 7-8 cm
3218634
11470
476
Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
3215633
11471
476
Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
3215629
11472
476
3232565
11473
476
Herendi Eton mintás porcelán dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF