Porzellan

Zahl der Lose: 437

Herendi madár faágon. Kézzel festett, jelzett, csőrén apró kopással m:11 cm
11462.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Herendi Apponyi purpur mintás fonatos kínáló. Jelzett, sérült, d:11,5 cm
11463.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11464.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott kosárka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 9 cm
11465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi Porcelángyár litofán emléktányér, fehér mázas/biszkvit, jelzett, hibátlan, dobozában d: 15,5 cm
11466.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Herendi Apponyi zöld mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11467.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Viktória mintás levél alakú kínáló. Jelzett, kis kopással, h: 15 cm
11468.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2 db Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, epsó lepattanással 7-8 cm
11469.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi pisilő puttó. Terv.: Nemes György. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
11470.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Apponyi rust mintás laposváza. Jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11471.

Rufpreis:
6 000 HUF

11472.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán dobozka Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 7 cm
11473.

Rufpreis:
3 000 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF