Porzellan

Zahl der Lose: 437

11486.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11487.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11488.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm
11489.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm
11490.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay virágmintás áttört peremű kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11491.

Rufpreis:
12 000 HUF

Zsolnay Balaton feliratos, rajzos bögre. Jelzett, hibátlan 11 cm
11492.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm
11493.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
11494.

Rufpreis:
10 000 HUF

2 db Zsolnay porcelán figura. Labdázó fiú és korsós lány. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással m: 8 cm , 11 cm
11495.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Exclusiv porcelán tányér, jelzett, d: 16 cm
11496.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay hólyagos váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11497.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF