Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3215229
11486
476
30000
Zsolnay kínai teás készlet, Hat személyes, komplett. Matricás, jelzett, kisebb lepattanásokkal néhány csészén.
3182102
11487
476
30000
Zsolnay nagyméretű virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 34 cm
3217547
11488
476
Zsolnay porcelán dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 30 cm
3152223
11489
476
Zsolnay kisplasztika - bagoly. Sötét eozin mázakkal fedett öntött finomfajansz. Jelzett, kopással, m: 7,5 cm 3236997
11490
476
Zsolnay Pompadour falióra. Porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 26 cm 3233184
11491
476
Zsolnay virágmintás áttört peremű kaspó. Jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3237807
11492
476
Zsolnay Balaton feliratos, rajzos bögre. Jelzett, hibátlan 11 cm 3233072
11493
476
Zsolnay kisplasztika - Tyúkot etető kislány. Terv.: Sinkó András. Eozin mázakkal bevont finomfajansz. Jelzett, m: 11,5 cm 3217546
11494
476
Zsolnay porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm
3237082
11495
476
2 db Zsolnay porcelán figura. Labdázó fiú és korsós lány. Kézzel festett, jelzet, minimális kopással m: 8 cm , 11 cm
3233182
11496
476
Zsolnay Exclusiv porcelán tányér, jelzett, d: 16 cm 3233186
11497
476
Zsolnay hólyagos váza, jelzett, kis kopással, m: 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF