Porzellan

Zahl der Lose: 437

3 darab porcelán nyúl, Zsolnay, Hollóházi, Drasche, jelzett, m: 8 cm alatt
11498.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
11499.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay keleti mintás 4 személyes süteményes készlet tálca + tál. Matricás, jelzett, kopással d: 24 cm, 15 cm
11500.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1910/30 Zsolnay 7 darab porcelán tárgy: zsánerképes tálak, japonizáló hasas bögre, emlékbögre, stb. Sérülésekkel, jelzett.
11501.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Zsolnay Lido Hotel 17 darab süteményes tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm
11502.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11503.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
11504.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay szószos kínáló és tálaló kínáló tál. kék csíkos, jelzett, hibátlan d: 30 cm
11505.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett.
11506.

Rufpreis:
6 000 HUF

11507.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay salátás tál. Porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11508.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay - Szilárdi János porcelán mélytányér. Jelzett, hibátlan d: 25 cm
11509.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF