Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239265
11498
476
3 darab porcelán nyúl, Zsolnay, Hollóházi, Drasche, jelzett, m: 8 cm alatt 3234107
11499
476
Zsolnay étkészlet részlet, ritka mintával. 4 tálaló tál, sótartó, tányérok. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, egy tányéron repedéssel.
3234088
11500
476
Zsolnay keleti mintás 4 személyes süteményes készlet tálca + tál. Matricás, jelzett, kopással d: 24 cm, 15 cm 3193558
11501
476
cca 1910/30 Zsolnay 7 darab porcelán tárgy: zsánerképes tálak, japonizáló hasas bögre, emlékbögre, stb. Sérülésekkel, jelzett.
3198985
11502
476
3800
Zsolnay Lido Hotel 17 darab süteményes tányér, jelzett, kopással, d: 19,5 cm 2937795
11503
476
3152290
11504
476
Zsolnay kakas és tyúk. Jelzett, lepattanással, m: 12 cm
3218253
11505
476
Zsolnay szószos kínáló és tálaló kínáló tál. kék csíkos, jelzett, hibátlan d: 30 cm 3218247
11506
476
Zsolnay mitológiai jelenetes teás csészék aljjal. 6 db csésze, 11 db aljjal. Egy csésze sérült, többin kisebb kopások. Matricás, jelzett. 3177602
11507
476
3237000
11508
476
Zsolnay salátás tál. Porcelán, plasztikus díszítéssel, jelzett, hibátlan d: 25 cm 3237772
11509
476
Zsolnay - Szilárdi János porcelán mélytányér. Jelzett, hibátlan d: 25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF