Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055836
11642
476
3200
3 darab bonbonier: közte pipacs formavilágot idéző pipacsmintás és francia porcelán, jelzett, kopással, egyik repedt, d: 8-13 cm
3055782
11643
476
3 darab ékszertartó tálka, közte 2 darab Rosenthal + Zsolnay pillangó mintás tálka. Jelzett, kopással. 3241942
11644
476
Kínai hatszemélyes teás készlet, jelzett, díszdobozban. 3241745
11645
476
Alföldi 8 darabos fűszertartó tétel, cukor, búzadara, babérlevél, köménymag, tea, paprika, só, bors feliratokkal, jelzett, m: 12-19 cm 3234304
11646
476
Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
3234303
11647
476
3200
Gzhel orosz porcelán öregapó, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3234316
11648
476
4200
Összegyűrt zacskó alakú design porcelán váza, belül mázas, kívül biszkvit, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm 3234394
11649
476
ASA Selection 6 darab porcelán paprika és csöves borsó lakásdísz tárgy, eredeti bontatlan csomagolásban 3234406
11650
476
ASA Selection 6 darab design kávés csésze alátéttel, jelzett, eredeti bontatlan csomagolásban.
3234547
11651
476
4800
Myotts Country Life 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kis kopással, d: 20 cm
3234666
11652
476
3800
2 darab antik petróleumlámpa porcelánbetét, m: 11-12 cm
3234693
11653
476
3800
2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, egyik jelzett, sérüléssel, m: 22-28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF