Porzellan

Zahl der Lose: 437

3 darab bonbonier: közte pipacs formavilágot idéző pipacsmintás és francia porcelán, jelzett, kopással, egyik repedt, d: 8-13 cm
11642.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

3 darab ékszertartó tálka, közte 2 darab Rosenthal + Zsolnay pillangó mintás tálka. Jelzett, kopással.
11643.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai hatszemélyes teás készlet, jelzett, díszdobozban.
11644.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alföldi 8 darabos fűszertartó tétel, cukor, búzadara, babérlevél, köménymag, tea, paprika, só, bors feliratokkal, jelzett, m: 12-19 cm
11645.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nő tállal, stilizált porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25,5 cm
11646.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Gzhel orosz porcelán öregapó, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11647.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Összegyűrt zacskó alakú design porcelán váza, belül mázas, kívül biszkvit, jelzés nélkül, hibátlan, m: 18,5 cm
11648.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

ASA Selection 6 darab porcelán paprika és csöves borsó lakásdísz tárgy, eredeti bontatlan csomagolásban
11649.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

ASA Selection 6 darab design kávés csésze alátéttel, jelzett, eredeti bontatlan csomagolásban.
11650.

Rufpreis:
6 000 HUF

Myotts Country Life 6 darab süteményes tányér. Jelzett, kis kopással, d: 20 cm
11651.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

2 darab antik petróleumlámpa porcelánbetét, m: 11-12 cm
11652.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

2 darab Blanc de Chine de Gayin figura, egyik jelzett, sérüléssel, m: 22-28 cm
11653.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF