Porzellan

Zahl der Lose: 437

Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm
11570.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hertwig - Katzhutte táncosnő. Jelzett, restaurált, m: 29,5 cm
11571.

Rufpreis:
6 000 HUF

Scheibe-Alsbach gyümölcsöt evő puttó pár. Jelzett, restaurált, m: 17 cm
11572.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel "Apple Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm
11573.

Rufpreis:
5 000 HUF

WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
11574.

Rufpreis:
12 000 HUF

11575.

Rufpreis:
5 000 HUF

11576.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11577.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1960, Melitta 25 darabos 6 személyes reggeliző készlet. Designer: Lieselotte Kantner (1927-2024). Jelzett, egy csészén kis repedésvonallal, ritka.
11578.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rosenthal art deco táncos akt, jelzett, restaurált, hiányos, m: 20 cm
11579.

Rufpreis:
12 000 HUF

Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
11580.

Rufpreis:
12 000 HUF

Schierholz historizáló porcelán szobor, jelzett, restaurált, sérült, m: 26 cm
11581.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF