Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145384
11570
476
Hummel "Brother". Mod.: 95, cca 1958-72, jelzett, restaurált, m: 14 cm 3187521
11571
476
Hertwig - Katzhutte táncosnő. Jelzett, restaurált, m: 29,5 cm 3187526
11572
476
Scheibe-Alsbach gyümölcsöt evő puttó pár. Jelzett, restaurált, m: 17 cm 3145386
11573
476
Hummel "Apple Tree Girl". Mod.: 141, cca 1958-72, jelzett, sérült, m: 13 cm 3194344
11574
476
WS&S Wilhelm Schiller & Sohn ághalmon fekvő fiú figurális tárolóedény. cca 1880/90, jelzett, kis kopással, h: 14 cm
3041962
11575
476
3177853
11576
476
15000
3147913
11577
476
3240407
11578
476
cca 1960, Melitta 25 darabos 6 személyes reggeliző készlet. Designer: Lieselotte Kantner (1927-2024). Jelzett, egy csészén kis repedésvonallal, ritka.
3234575
11579
476
Rosenthal art deco táncos akt, jelzett, restaurált, hiányos, m: 20 cm
3234738
11580
476
Osztrák nőalakkal díszített lámpa, működik, restaurált, hiányos, m: 35 cm
3234731
11581
476
Schierholz historizáló porcelán szobor, jelzett, restaurált, sérült, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF