Porzellan

Zahl der Lose: 437

11411.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

11412.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

11413.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
11414.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

11417.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11418.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1890, Zsolnay kaspó pink alapon magyaros ornamentikával. Magastüzű mázakkal fedett kőcserép. Jelzett: kobaltszínű családi pecsét, szájánál lepattanással, d: 15,5 cm, m: 13,5 cm
11419.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Herendi apróvirág mintás téte á téte, páros reggeliző készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
11421.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11422.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Hollóházi garden mintás madár. Jelzett, m: 12,5 cm
11423.

Rufpreis:
8 000 HUF

Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
11424.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Herendi Déryné nagy méretű figura, Terv.: Ligeti Miklós. kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm
11425.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF