Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2980733
11411
476
170000
2927577
11412
476
160000
3142400
11413
476
95000
3215222
11414
476
100000
Herendi Viktória mintás 3x6 személyes tányér készlet leveses, sütemény és lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d:19-26 cm
3215736
11417
476
50000
3124123
11418
476
40000
3233305
11419
476
40000
cca 1890, Zsolnay kaspó pink alapon magyaros ornamentikával. Magastüzű mázakkal fedett kőcserép. Jelzett: kobaltszínű családi pecsét, szájánál lepattanással, d: 15,5 cm, m: 13,5 cm 3162789
11421
476
30000
Herendi apróvirág mintás téte á téte, páros reggeliző készlet, nagy tálcával 30x40 cm. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, egyik csészén hajszálrepedés
3181298
11422
476
19000
3236869
11423
476
Hollóházi garden mintás madár. Jelzett, m: 12,5 cm 3233172
11424
476
48000
Herendi fürdőző nő, kézzel festett porcelán, hibátlan, Lux Elek terv, jelzett, m: 38 cm
3238256
11425
476
46000
Herendi Déryné nagy méretű figura, Terv.: Ligeti Miklós. kézzel festett, jelzett, hibátlan 36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF