Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3232570
11426
476
30000
Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm 2829570
11427
476
28000
Herendi (Óherendi) porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros öltözet. Terv: Lux Elek. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21 cm, h: 26 cm
3195387
11428
476
30000
Herendi 9 darab virágmintás nagytányér, 1942, jelzett, egyik barnaszínű szélfestéssel, háncsnyomott, kopott, egyik darabon repedéssel, d: 25 cm
3181287
11429
476
Herendi zöld Apponyi mintás kínáló, jelzett, kézzel festett, 28x24 cm
2856722
11430
476
3193593
11431
476
Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 22,5 cm 3181012
11432
476
14000
Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel. Jelzett, kézzel festett, d: 13 cm, m: 9,5 cm 3217556
11433
476
Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
3236852
11434
476
Herendi Ludas Matyi. Jelzett, kézzel festett, m: 19,5 cm 3232464
11435
476
Herendi aranyozott bonbonniere. Kézzesl festett, jelzett kis kopással d: 10 cm
3232558
11436
476
15000
Herendi Eton mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x10 cm
3239299
11437
476
Herendi Indiai kosár mintás laposváza, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF