Porzellan

Zahl der Lose: 437

Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm
11426.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

11427.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Herendi 9 darab virágmintás nagytányér, 1942, jelzett, egyik barnaszínű szélfestéssel, háncsnyomott, kopott, egyik darabon repedéssel, d: 25 cm
11428.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Herendi zöld Apponyi mintás kínáló, jelzett, kézzel festett, 28x24 cm
11429.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

11430.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Herendi Viktória mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 22,5 cm
11431.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi Viktória mintás kaspó, háncsnyomott felülettel. Jelzett, kézzel festett, d: 13 cm, m: 9,5 cm
11432.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi Viktória mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 14 cm
11433.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Ludas Matyi. Jelzett, kézzel festett, m: 19,5 cm
11434.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi aranyozott bonbonniere. Kézzesl festett, jelzett kis kopással d: 10 cm
11435.

Rufpreis:
12 000 HUF

Herendi Eton mintás porcelán doboz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 13x10 cm
11436.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Herendi Indiai kosár mintás laposváza, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11437.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF