Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3129383
11558
476
24000
Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban.
2747036
11559
476
15000
Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm 3236139
11560
476
34000
Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
3176976
11561
476
17000
Art deco kerámia táncos figura. Fasold & Stauch Bock Wallendorf?Azonosítatlan jelzéssel, kézzel festett, jelzett, alig látható hajszálrepedéssel, a ruha alján hátul, ujja sérült, m: 23 cm
3232578
11562
476
24000
12 személyes német mokkás készlet, kétféle mintás csészékkel. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással
3157749
11563
476
Hummel "Home from market" figura, jelzett, 1940-59 között, restaurált, m: 14 cm 3178460
11564
476
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm 3178472
11565
476
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm 3179719
11566
476
5500
cca 1930 Tomasch Austria 2 darab art deco gyermekfej falidísz, jelzett, m: 11-12 cm 3145321
11567
476
Thomas (Rosenthal) 12 személyes kávés készlet. Jelzett, kis kopással. 3145383
11568
476
Hummel "Village Boy". Mod.: 51/0, cca 1934-50, jelzett, restaurált, m: 16,5 cm 3178461
11569
476
Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF