Porzellan

Zahl der Lose: 437

Jingdezhen shell mintás kristálymázas kettős tök váza. cca 1990, diplomáciai ajándék, jelzett, hibátlan, m: 30 cm, fa tartón, díszdobozban.
11558.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kínai díszváza, vadkacsás jelenettel, sárkányos relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 48 cm
11559.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Bassano 3 darab olasz dísz leveskínáló, egyik merőkanállal, plasztikus rózsa díszítménnyel, m: 21-25 cm
11560.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11561.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

12 személyes német mokkás készlet, kétféle mintás csészékkel. Aranyozott, kézzel festett, kis kopással
11562.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hummel "Home from market" figura, jelzett, 1940-59 között, restaurált, m: 14 cm
11563.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sarreguiemines reggeliző szett: csésze, alátét, desszertes tál. 1860-1919 között, kis kopással, d: 21 cm
11564.

Rufpreis:
6 000 HUF

11565.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930 Tomasch Austria 2 darab art deco gyermekfej falidísz, jelzett, m: 11-12 cm
11566.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Thomas (Rosenthal) 12 személyes kávés készlet. Jelzett, kis kopással.
11567.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hummel "Village Boy". Mod.: 51/0, cca 1934-50, jelzett, restaurált, m: 16,5 cm
11568.

Rufpreis:
6 000 HUF

11569.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF