Porzellan

Zahl der Lose: 437

11582.

Rufpreis:
4 000 HUF

11583.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hummel Goebel "Let's Play!" figura. Jelzett, certifikáttal, dobozában, hibátlan, m:9 cm
11584.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel Goebel "Chicken-Licken" figura. Jelzett, leírásokkal, hibátlan, dobozában, m: 8 cm
11585.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hummel "Happines" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 12 cm
11586.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hummel "Surprise" figura, jelzett, restaurált, m: 14,5 cm
11587.

Rufpreis:
6 000 HUF

Unterweissbach zenélő pár. Jelzett, restaurált, m: 16 cm
11588.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Bavaria hagymamintás 20 darabos 6 személyes kávés készlet, jelzett.
11589.

Rufpreis:
4 000 HUF

Tomasch Austria art deco gyermekfejet ábrázoló falikép, jelzett, kopással, 21,5x11 cm
11590.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940, Csehszlovák altwien-stílusú historizáló 4 személyes teás szett, jelzett, kopással.
11591.

Rufpreis:
6 000 HUF

Antik nagyméretű meisseni stílusú díszes lámpatest, jelzett, sérülésekkel, hiányokkal, m: 37 cm
11592.

Rufpreis:
5 000 HUF

Antik ezüstözött cukortartó figurális porcelán fedővel, sérült, m: 19,5 cm
11593.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF