Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3101439
11582
476
Ditmar Urbach retro nagyváza. Mázas fajansz, jelzett, kis pattogzással, m: 37,5 cm
3204271
11583
476
cca 19. sz. közepe - második fele, kézzel festett 4 darab dísztál, egyik repedéssel, kopott, d: 18 cm
3214172
11584
476
Hummel Goebel "Let's Play!" figura. Jelzett, certifikáttal, dobozában, hibátlan, m:9 cm 3214169
11585
476
Hummel Goebel "Chicken-Licken" figura. Jelzett, leírásokkal, hibátlan, dobozában, m: 8 cm 3157764
11586
476
Hummel "Happines" figura, jelzett, 1964-72 között, restaurált, m: 12 cm 3157774
11587
476
Hummel "Surprise" figura, jelzett, restaurált, m: 14,5 cm 3157629
11588
476
Unterweissbach zenélő pár. Jelzett, restaurált, m: 16 cm 3179988
11589
476
Bavaria hagymamintás 20 darabos 6 személyes kávés készlet, jelzett. 3195576
11590
476
Tomasch Austria art deco gyermekfejet ábrázoló falikép, jelzett, kopással, 21,5x11 cm 3195474
11591
476
cca 1940, Csehszlovák altwien-stílusú historizáló 4 személyes teás szett, jelzett, kopással. 3195821
11592
476
Antik nagyméretű meisseni stílusú díszes lámpatest, jelzett, sérülésekkel, hiányokkal, m: 37 cm 3195566
11593
476
4800
Antik ezüstözött cukortartó figurális porcelán fedővel, sérült, m: 19,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF