Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3233190
11510
476
Zsolnay virágmintás sóborskínáló, jelzett, hibátlan, h: 13 cm 3233183
11511
476
Zsolnay ritka virágmintás ékszeres tálka és hamuzó, jelzett, mázrepedéssel, h: 11-15 cm 3233187
11512
476
Zsolnay hólyagos váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 3233189
11513
476
Zsolnay Exclusive pillangómintás váza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3239301
11514
476
Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
3239334
11515
476
Zsolnay macska + Hollóházi medve + Drasche páva, kis kopással, jelzett. 3238771
11516
476
3200
Zsolnay búzavirág mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3234092
11517
476
Zsolnay keleti mintás bögre. Matricás, jelzett, kopással 9 cm 3197074
11518
476
3086327
11519
476
Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
2977672
11520
476
30000
Szász Endre (1926-2003): Hollóházi Porcelán kép. Jelzett, sorszámozott (eltakarva) üvegezett keretben 12x9 cm, 24x25 cm
3231275
11521
476
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán falióra, működő szerkezettel, jelzett, hibátlan, d: 31 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF