Porzellan

Zahl der Lose: 437

Zsolnay virágmintás sóborskínáló, jelzett, hibátlan, h: 13 cm
11510.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Zsolnay ritka virágmintás ékszeres tálka és hamuzó, jelzett, mázrepedéssel, h: 11-15 cm
11511.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay hólyagos váza, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
11512.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Exclusive pillangómintás váza, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11513.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay Annuska korsóval. Jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11514.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay macska + Hollóházi medve + Drasche páva, kis kopással, jelzett.
11515.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay búzavirág mintás kisváza, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11516.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay keleti mintás bögre. Matricás, jelzett, kopással 9 cm
11517.

Rufpreis:
2 000 HUF

11518.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán fedeles cukortartó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12 cm
11519.

Rufpreis:
3 000 HUF

11520.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán falióra, működő szerkezettel, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
11521.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF