Porzellan

Zahl der Lose: 437

Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm, m: 14 cm
11534.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, kopással, h: 9 cm
11535.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi haját mosó akt. Jelzett, m: 23,5 cm
11536.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Legyezős nő. Fehérmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm
11537.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm
11538.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi napozó akt, jelzett, hibátlan, h: 21 cm
11539.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17,5 cm
11540.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1902-1915, Hollóházi kakasmintás falitál, jelzett, mázsérüléssel, d: 23 cm
11541.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1902-1915, Hollóházi virágmintás falitál, kis mázsérüléssel, d:23,5 cm
11542.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11543.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi ördögkarmos kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11544.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm
11545.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF