Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182088
11534
476
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Jelzett, kis kopással, d: 16,5 cm, m: 14 cm 3177955
11535
476
Hollóházi Faragó Miklós (1947- ) által tervezett golfozó mintás bonbonier. Jelzett, kopással, h: 9 cm
3236351
11536
476
Hollóházi haját mosó akt. Jelzett, m: 23,5 cm 3236345
11537
476
Hollóházi Legyezős nő. Fehérmázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 27 cm 3236355
11538
476
Hollóházi térdelő akt. Jelzett, hibátlan, m: 30 cm 3233196
11539
476
Hollóházi napozó akt, jelzett, hibátlan, h: 21 cm
3233614
11540
476
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 17,5 cm 3233112
11541
476
cca 1902-1915, Hollóházi kakasmintás falitál, jelzett, mázsérüléssel, d: 23 cm 3233117
11542
476
cca 1902-1915, Hollóházi virágmintás falitál, kis mázsérüléssel, d:23,5 cm 3239307
11543
476
Hollóházi papagájok, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
3239343
11544
476
Hollóházi ördögkarmos kisváza, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 3202656
11545
476
Hollóházi németjuhász kutya. jelzett, kis kopással h: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF