Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3237024
11522
476
Hollóházi rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan14x9 cm
3231277
11523
476
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2854824
11524
476
4800
3237027
11525
476
Hollóházi homokozó ovis kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm 3233194
11526
476
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15,5 cm 3233199
11527
476
8 darab Hollóházi tárgy + Aquincum zenész. Jelzett darabok, 1-1 sérüléssel, kopással, klf méretben.
3233551
11528
476
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 3234034
11529
476
5500
Hollóházi tükrös nő. Jelzett, minimális lepattanással, m: 28 cm
3239304
11530
476
Hollóházi sétáló lány. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm 3147811
11531
476
2200
2 db Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,18 cm 2934804
11532
476
3182100
11533
476
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF