Porzellan

Zahl der Lose: 437

Drasche szivárványhal és csiga. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11666.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

3 db porcelán figura. Szerelmesek csónakkal, rokokó férfi és női pár Festett biszkvit porcelán, formaszámmal. kis kopással 13-18 cm
11667.

Rufpreis:
5 000 HUF

Finomkerámia Ipari Művek (FIM) Budapesti Porcelángyár fedeles kínáló eper fogóval, jelzett, kopással, fedélen kis pattogzással, 17x12 cm
11668.

Rufpreis:
4 000 HUF

Decobex 6 darab Sopron témájú dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm
11669.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt
11670.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, sérült, m: 11 cm
11671.

Rufpreis:
1 600 HUF

Wallendorf amazon, ló hiányos, jelzett, 26x22 cm
11672.

Rufpreis:
1 400 HUF

Villeroy & Boch "Rusticana" 3 darab leveses tányér és egy kínáló, jelzett, egyiken erősebb mázrepedés, d: 16-23 cm
11673.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antik Volkstedt kínai sárkány mintával díszített porcelán tányér, jelzet, d: 23,5 cm
11674.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1930 Hutschenreuther váza, domború- és virágmintás díszítéssel, jelzett, d: 18 cm, m: 21 cm
11675.

Rufpreis:
2 400 HUF

Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban.
11676.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 darab Blanc de Chine de Gayin figura, közte jelzett, sérüléssel, m: 18-22 cm
11677.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF