Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3237315
11666
476
3400
Drasche szivárványhal és csiga. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3239001
11667
476
3 db porcelán figura. Szerelmesek csónakkal, rokokó férfi és női pár Festett biszkvit porcelán, formaszámmal. kis kopással 13-18 cm 3231279
11668
476
Finomkerámia Ipari Művek (FIM) Budapesti Porcelángyár fedeles kínáló eper fogóval, jelzett, kopással, fedélen kis pattogzással, 17x12 cm
3214175
11669
476
Decobex 6 darab Sopron témájú dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20,5 cm 3158160
11670
476
3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt 3179873
11671
476
Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, sérült, m: 11 cm
3179876
11672
476
Wallendorf amazon, ló hiányos, jelzett, 26x22 cm
3195471
11673
476
Villeroy & Boch "Rusticana" 3 darab leveses tányér és egy kínáló, jelzett, egyiken erősebb mázrepedés, d: 16-23 cm
3195516
11674
476
Antik Volkstedt kínai sárkány mintával díszített porcelán tányér, jelzet, d: 23,5 cm
3195663
11675
476
cca 1930 Hutschenreuther váza, domború- és virágmintás díszítéssel, jelzett, d: 18 cm, m: 21 cm
3195563
11676
476
Julien Rörstrand 4 darab dísztányér, 1978-1980, eredeti dobozokban. 3195495
11677
476
3400
3 darab Blanc de Chine de Gayin figura, közte jelzett, sérüléssel, m: 18-22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF