Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3232070
11738
476
Sütemény kínáló tál cseh porcelán. XIX. sz vége Matricás, jelzett, kopással d: 26 cm
3232051
11739
476
3800
Porcelán levese tál XIX: sz. vége. Matricás, jelzett, kopással 35x22 cm
3233304
11740
476
3800
2 db Schaubachkunst porcelán váza pár. Aranyozott, jelzett, hibátlan 12 cm
3234038
11741
476
5500
Graefenthal figura Jelzett, hibátlan m: 24 cm 3237340
11742
476
Volkstedt tüll szoknyás táncos figura, jelzett, ragasztott, sérült, m: 13 cm 3193546
11743
476
2200
Epiag art deco bonbonier. Jelzett, 13x10 cm
3193770
11744
476
Rosenthal ékszeres tálka. Jelzett, kopással, 11x7,5 cm 3193547
11745
476
1888 Kétfüles kisváza. Kartusban historizáló jelenettel, jelzett, kopással, m: 8 cm
3028837
11746
476
Japán porcelán 4 csésze alátéttel. Jelzett, kopással, d: 9,5 cm
3202663
11747
476
Terre d'acier Saint Uze kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d :15 cm
3202672
11748
476
Rosenthal Classic Rose kávé kiöntő és cukordoboz. Plaszikus díszítéssel. Matricás, jelzett, hibátlan 21 cm
3103605
11749
476
2 db antik kávéházi csésze alj. Matricás, jelzett, kopásokkal 11,14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF