Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3149015
11714
476
2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
3148854
11715
476
Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
3147915
11716
476
Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan d: 26 cm 3160654
11717
476
3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
3104272
11718
476
3219324
11719
476
4 db porcelán gyógyszeres dobozka
3219440
11720
476
3800
Wallendorf 3 darab tárgy: tál, hamuzó, váza. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm
3220213
11721
476
Kínai virágágas váza, fa talpon, jelzett, m: 20 cm
3214868
11722
476
Alt Wien porcelán doboz, antik jelenettel. 1917. Matricás, jelzett, hibátlan 11x11 cm 3214716
11723
476
4800
6 darab porcelán reggeliző szett: csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, kopással, közte ritkább készletekkel. 3208759
11724
476
cca 1900, Kalk Porzellanfabrik, 6 darab vasfűmintás csésze alátéttel, egyik csészén lepattanással, jelzett. 3219927
11725
476
4200
Thomas Bavaria kétszemélyes kávés készlet, jelzett, kopással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF