Porzellan

Zahl der Lose: 437

2 db orosz porcelán kép. Matricás, jelzett, hibátlan d: 9 cm 4x5 cm
11714.

Rufpreis:
4 000 HUF

Villeroy & Boch porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm
11715.

Rufpreis:
2 400 HUF

Japán Imari porcelán tál. Jelzés nélkül, matricás, hibátlan d: 26 cm
11716.

Rufpreis:
5 000 HUF

3 db német kobalt porcelán váza és bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, d: 12- m: 17 cm ig
11717.

Rufpreis:
2 000 HUF

11718.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db porcelán gyógyszeres dobozka
11719.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf 3 darab tárgy: tál, hamuzó, váza. Jelzett, kis kopással, d: 21 cm
11720.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kínai virágágas váza, fa talpon, jelzett, m: 20 cm
11721.

Rufpreis:
4 000 HUF

Alt Wien porcelán doboz, antik jelenettel. 1917. Matricás, jelzett, hibátlan 11x11 cm
11722.

Rufpreis:
5 000 HUF

11723.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

cca 1900, Kalk Porzellanfabrik, 6 darab vasfűmintás csésze alátéttel, egyik csészén lepattanással, jelzett.
11724.

Rufpreis:
4 000 HUF

Thomas Bavaria kétszemélyes kávés készlet, jelzett, kopással.
11725.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF