Porzellan

Zahl der Lose: 437

Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
11690.

Rufpreis:
2 800 HUF

1900 Kínai cloisonne bonbonier. Jelzés nélkül, kis kopással, 9x7 cm
11691.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
11692.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Lladro kertészkedő lány, jelzett, hiányos, m: 20 cm
11693.

Rufpreis:
2 400 HUF

Antik német barokk férfi porcelán figura, restaurált, m: 12,5 cm
11694.

Rufpreis:
3 000 HUF

Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab mélytányér, jelzett, kis horzsolással, d: 22,5 cm
11695.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab csésze alátéttel, d: 14 cm
11696.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

1981, Royal Doulton hímző lány, jelzett, repedéssel, restaurált, m: 20 cm
11697.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm
11698.

Rufpreis:
1 800 HUF

11699.

Rufpreis:
4 000 HUF

11700.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11701.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF