Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3187292
11690
476
Rex Valencia 2 darab porcelán figura, jelzett, egyik sérült, m: 22-24 cm
3187357
11691
476
1900 Kínai cloisonne bonbonier. Jelzés nélkül, kis kopással, 9x7 cm 3187312
11692
476
3200
Dehua porcelán kínai figura, sérült, m: 16,5 cm
3187134
11693
476
Lladro kertészkedő lány, jelzett, hiányos, m: 20 cm 3187419
11694
476
Antik német barokk férfi porcelán figura, restaurált, m: 12,5 cm 3217323
11695
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab mélytányér, jelzett, kis horzsolással, d: 22,5 cm
3217320
11696
476
4400
Staffordshire Myott Royal Mail 6 darab csésze alátéttel, d: 14 cm 3217068
11697
476
1981, Royal Doulton hímző lány, jelzett, repedéssel, restaurált, m: 20 cm
3145448
11698
476
Wallendorf és Unterweissbach balerina figura, jelzett, sérült, m: 14-18 cm
3166256
11699
476
Kalocsa Kecel dísztányér. Jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 29 cm
2824886
11700
476
3800
3176879
11701
476
3200
Kispesti porcelán tálka, egyedi kézi festéssel, jelzett, kopással 10x13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF