Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182742
11837
476
Türkizzöld bordázott design gömbváza. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 8,5 cm 3201335
11838
476
Gyermekpár. Delft stílusú szobor, m: 12 cm
3198973
11839
476
Antik porcelán patikus keverőmozsár, jelzett, kopással, m: 20,5 cm
3147917
11840
476
Japán porcelán tál. Jelzett kis kopással d: 18 cm
3144931
11841
476
Aquincum cipőt suvickoló lány. Jelzett, hibátlan, m: 9 cm
2495004
11842
476
Aquincum Fertőd porcelán váza. Matricás, jelzett, minimális kopással. 16 cm
3236956
11843
476
2 darab japán csésze alátéttel, jelzett.
3234570
11844
476
1999, Lladro kislány, hiánnyal, m: 22 cm 3237230
11845
476
2 darab antik áttört virágmintás kínáló, kopással, d: 19-21 cm 3236335
11846
476
2200
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, kis mázazási hibával, m: 19 cm 3236959
11847
476
Festett porcelán golyó asztaldísz, m: 8 cm 3237026
11848
476
Drasche porcelán boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF