Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219447
11810
476
Schaubach Kunst váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
3041728
11811
476
2200
3045833
11812
476
3161069
11813
476
3158981
11814
476
Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm
3165910
11815
476
Kazak mufflon porcelán tál. Feliratos, matricás, jelzett. hibátlan 16x16 cm 3198970
11817
476
2200
Körmöcbánya antik korsó, jelzett, alján kis lepattogzással, m: 11,5 cm
3201510
11818
476
Arzberg antik pecsenyés kínáló, jelzett, hibátlan, 38x23 cm
3177903
11819
476
Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
3194655
11820
476
Karlovy-Vary porcelán kúrapohár pár, m: 14 cm
3196088
11821
476
2 darab angol historizáló mintás szószkiöntő, jelzett, hibátlan, h: 19-20 cm 3196613
11822
476
Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF