Porzellan

Zahl der Lose: 437

Schaubach Kunst váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
11810.

Rufpreis:
2 800 HUF

11811.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11812.

Rufpreis:
2 400 HUF

11813.

Rufpreis:
1 400 HUF

Antik kosár alakú kínáló, alján repedéssel, d: 18 cm, m: 10 cm
11814.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kazak mufflon porcelán tál. Feliratos, matricás, jelzett. hibátlan 16x16 cm
11815.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Körmöcbánya antik korsó, jelzett, alján kis lepattogzással, m: 11,5 cm
11817.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Arzberg antik pecsenyés kínáló, jelzett, hibátlan, 38x23 cm
11818.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai váza, jelzés nélkül, kopással, m: 30 cm
11819.

Rufpreis:
3 000 HUF

Karlovy-Vary porcelán kúrapohár pár, m: 14 cm
11820.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 darab angol historizáló mintás szószkiöntő, jelzett, hibátlan, h: 19-20 cm
11821.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincumi esernyős porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11822.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF