Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108950
11798
476
2493432
11799
476
3024514
11800
476
3139643
11801
476
2200
Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
3149171
11802
476
Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
3149170
11803
476
Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
3181658
11804
476
100
Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, törött, m: 30,5 cm 3149060
11805
476
Acko porcelán tojás, Matricás, jelzett, minimális kopással 9 cm
3218620
11806
476
Német kakas figura, számozott, m: 12,5 cm 3218643
11807
476
Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm
3219163
11808
476
Wallendorf asztali fűszeres készlet. tartóval. Matricás, jelzett, hibátlan, a fogpiszkálótartó teteje hiányzik
3217549
11809
476
Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF