Porzellan

Zahl der Lose: 437

11798.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11799.

Rufpreis:
2 400 HUF

11800.

Rufpreis:
2 800 HUF

Limoges kobaltkék festéses dísztál. Jelzett, hibátlan, d: 20 cm
11801.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Könyv Hévíz felirattal és dekorral, jelzés nélkül, hibátlan 10x6 cm
11802.

Rufpreis:
2 400 HUF

Aquinum kis kutya. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 6 cm
11803.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik német porcelán figura, cca 19. sz., jelzett, törött, m: 30,5 cm
11804.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Acko porcelán tojás, Matricás, jelzett, minimális kopással 9 cm
11805.

Rufpreis:
2 000 HUF

Német kakas figura, számozott, m: 12,5 cm
11806.

Rufpreis:
1 800 HUF
9

Lengyel söröskorsó, jelzés nélkül, feliratos, m: 17 cm
11807.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wallendorf asztali fűszeres készlet. tartóval. Matricás, jelzett, hibátlan, a fogpiszkálótartó teteje hiányzik
11808.

Rufpreis:
2 800 HUF

Drasche porcelán hamutál. Matricás, jelzett, kopással 15x12 cm
11809.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF