Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234744
11654
476
Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
3234741
11655
476
Porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, m: 25 cm 3237234
11656
476
3400
Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
3236953
11657
476
Kegytárgy jellegű 6 darab festett porcelán bögre, m: 10 cm
3236881
11658
476
Drasche eozin mázas papagáj, jelzett, kopással, m: 12 cm 3236875
11659
476
3400
Meissen kétrészes dohányzó szett, jelzett, m: 6 cm alatt 3235854
11660
476
Royal Dux elefánt, jelzett, hibátlan, 11x7 cm 3237025
11661
476
Rosenthal Elite főnixmadaras cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 16x10 cm
3237338
11662
476
Wallendorf balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm 3237334
11663
476
Volkstedl balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x20 cm 3237322
11664
476
3400
Aquincum madár tojásokkal Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 3237319
11665
476
3400
Rosenthal nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF