Porzellan

Zahl der Lose: 437

Crown Dewon úrihölgy, jelzett, restaurált, m: 18 cm
11654.

Rufpreis:
6 000 HUF

Porcelán petróleumlámpa, kézzel festett, m: 25 cm
11655.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kínai famille rose dísztányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm
11656.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kegytárgy jellegű 6 darab festett porcelán bögre, m: 10 cm
11657.

Rufpreis:
5 000 HUF

Drasche eozin mázas papagáj, jelzett, kopással, m: 12 cm
11658.

Rufpreis:
4 000 HUF

Meissen kétrészes dohányzó szett, jelzett, m: 6 cm alatt
11659.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Royal Dux elefánt, jelzett, hibátlan, 11x7 cm
11660.

Rufpreis:
4 000 HUF

Rosenthal Elite főnixmadaras cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kopással 16x10 cm
11661.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wallendorf balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22,5 cm
11662.

Rufpreis:
5 000 HUF
15

Volkstedl balerina. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 24x20 cm
11663.

Rufpreis:
5 000 HUF
11

Aquincum madár tojásokkal Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm
11664.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rosenthal nyuszi. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 9 cm
11665.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF