Porzellan

Zahl der Lose: 437

Johnson Bros England Old Britain Castles 6 részes pralinészervírozó szett, kínáló 20x14 cm, és 5 darab tál d: 13 cm
11630.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63
11

Arzberg vintage 16 részes szervírozó készlet, 6 leveses tál 6 alátéttel, szószos edény, köretes edény, leveskínáló, tálca. Jelzett, bordázott, aranyozott.
11631.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gallo 7 darab áttört mintás kínálótál, részben jelzett, d: 14-19 cm
11632.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Olasz fajansz fali kegytárgy, jelzett, kopással, 34x22 cm
11633.

Rufpreis:
6 000 HUF
25

Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram fiú korsóval. Jelzett, kézzel festett, m: 12,5 cm
11634.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1896 Millenniumi emlék pohár. GR jelzéssel, részben kézzel festett, jelzett, kopással m:7 cm
11635.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db kínai mintás Frain Vranov fajansz süteményes tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 19 cm
11636.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880, 2 darab német hagymamintás csésze alátéttel, jelzett, d: 15,5 cm
11637.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
11638.

Rufpreis:
6 000 HUF

Art deco táncoslány, jelzett, restaurált, m: 11 cm
11639.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm
11640.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 darab bonbonier, közte Elbogen, Bereznay W. Vilma, jelzett, kopással.
11641.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF