Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3240171
11630
476
3400
Johnson Bros England Old Britain Castles 6 részes pralinészervírozó szett, kínáló 20x14 cm, és 5 darab tál d: 13 cm 3240173
11631
476
Arzberg vintage 16 részes szervírozó készlet, 6 leveses tál 6 alátéttel, szószos edény, köretes edény, leveskínáló, tálca. Jelzett, bordázott, aranyozott. 3240178
11632
476
3200
Gallo 7 darab áttört mintás kínálótál, részben jelzett, d: 14-19 cm 3238911
11633
476
Olasz fajansz fali kegytárgy, jelzett, kopással, 34x22 cm 3233848
11634
476
3400
Lippelsdorf Wagner & Apel Bertram fiú korsóval. Jelzett, kézzel festett, m: 12,5 cm 3234130
11635
476
1896 Millenniumi emlék pohár. GR jelzéssel, részben kézzel festett, jelzett, kopással m:7 cm 3234101
11636
476
6 db kínai mintás Frain Vranov fajansz süteményes tányér. Matricás, jelzett, minimális kopással d: 19 cm 3234853
11637
476
4800
cca 1880, 2 darab német hagymamintás csésze alátéttel, jelzett, d: 15,5 cm 3234844
11638
476
Antik német nagyméretű borkiöntő, restaurált, m: 23,5 cm
3234762
11639
476
3800
Art deco táncoslány, jelzett, restaurált, m: 11 cm 3180880
11640
476
Gránit hal alakú kínáló. Jelzett, alján sérüléssel, 28x23 cm 3055787
11641
476
3 darab bonbonier, közte Elbogen, Bereznay W. Vilma, jelzett, kopással.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF