Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3231763
11774
476
Antik német porcelán figura, cca 1900, régi, professzionális restaurálással, m: 12,5 cm 3232058
11775
476
Oscar Schlegelmilch gitár formájú ékszeres doboz. matricás, jelzett, kopással 16 cm 3232049
11776
476
Porcelán szószos tálka kanállal. Matricás, jelzett, kopással 15 cm 3232045
11777
476
4 db régi fajansz csontos tányér. Matricás, jelzett, kopással 20x13 cm 3232055
11778
476
Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
3233115
11779
476
cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 23 cm 3232063
11780
476
Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
3237329
11781
476
Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 3234052
11782
476
Szereket hajtó lány, német porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x17 cm 3240283
11783
476
Francia porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett, hibátlan, h: 38,5 cm 3240115
11784
476
cca 1900, Friedrich Kaestner szecessziós kiöntő, jelzett, m: 24,5 cm 3239290
11785
476
Aquincum figyelő női akt, kis pattogzással + matyó ruhás férfi, jelzett, m: 20-26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF