Porzellan

Zahl der Lose: 437

Antik német porcelán figura, cca 1900, régi, professzionális restaurálással, m: 12,5 cm
11774.

Rufpreis:
1 800 HUF

Oscar Schlegelmilch gitár formájú ékszeres doboz. matricás, jelzett, kopással 16 cm
11775.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán szószos tálka kanállal. Matricás, jelzett, kopással 15 cm
11776.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db régi fajansz csontos tányér. Matricás, jelzett, kopással 20x13 cm
11777.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11778.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1910 Wilhelmsburg kakasmintás falitál, jelzett, kis kopással, d: 23 cm
11779.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gránit Esztergom feliratos porcleán kulacs, Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm
11780.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik masszív porcelánfajansz kávés csésze alátéttel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan
11781.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szereket hajtó lány, német porcelán, kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x17 cm
11782.

Rufpreis:
2 800 HUF

Francia porcelán olívabogyó szervírozó. Jelzett, hibátlan, h: 38,5 cm
11783.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

cca 1900, Friedrich Kaestner szecessziós kiöntő, jelzett, m: 24,5 cm
11784.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum figyelő női akt, kis pattogzással + matyó ruhás férfi, jelzett, m: 20-26 cm
11785.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF