Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3202648
11750
476
3202654
11751
476
3202653
11752
476
Kiöntő fedéllel. Cseh kézzel festett porcelán. jelzés nélkül, apró kopással m: 13 cm 3202652
11753
476
3202651
11754
476
3202650
11755
476
Kiöntő. máz alatti kék festéssel, jelzett, apró kopással m: 11 cm
3202696
11756
476
3400
3202716
11757
476
3200
Komacsésze, kézzel festett virágmintával, jelzett, kopással, d: 10,5 cm, m: 7 cm 3204296
11758
476
3400
Historizáló váza, virágmintával, jelzett, m: 21 cm
3195652
11759
476
Dresda porcelán gyermekpárr figura, jelzett, sérült, javított, 15x16 cm
3195507
11760
476
Antik olasz virágcsokor mintás fajansz dísztányér, cca 1900, mázhibákkal, d: 23,5 cm
3187433
11761
476
Lladro kalapos hölgy, sérült, jelzett, m: 26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF