Porzellan

Zahl der Lose: 437

Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11726.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
11727.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
11728.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Meinl kávés csésze, valamint porcelán kávé tartó edény. 20 cm Matricás, jelzett, kopásssal
11729.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Oscar Schlegelmilch aranyozott váza, jelzett, kopással, m: 25 cm
11730.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11731.

Rufpreis:
3 000 HUF

11732.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
11733.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

cca 1910, Wilhelmsburg kakasok mintás fajansz falitányér pár, egyik jelzett, d: 23 cm
11734.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
11735.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hummel lány kiscsibékkel. cca 1939-1949, jelzett, m: 9 cm
11736.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
11

cca 1900 Noritake japán porcelán csésze alátéttel, cukortartó, tejkiöntő, kiöntő. Jelzett, kopással, egyik fedél sérült, m: 15,5 cm alatt
11737.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF