Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108943
11726
476
3400
Iris porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
3043275
11727
476
3800
Santucci Deruta 4 személyes köretes készlet, jelzett, kopással, d: 11-23 cm
3182288
11728
476
3800
Spanyol design kancsó. Címkével jelzett, minimális pattogzással, m: 16,5 cm
3194203
11729
476
3800
Meinl kávés csésze, valamint porcelán kávé tartó edény. 20 cm Matricás, jelzett, kopásssal 3219892
11730
476
3200
Oscar Schlegelmilch aranyozott váza, jelzett, kopással, m: 25 cm
2824905
11731
476
3149479
11732
476
3800
3196079
11733
476
4200
WMF kobaltfestéses rózsamintás váza, fém peremezéssel, jelzett, m: 15,5 cm
3234142
11734
476
cca 1910, Wilhelmsburg kakasok mintás fajansz falitányér pár, egyik jelzett, d: 23 cm 3233742
11735
476
cca 1940, Bavaria delft festésű asztalközép kínáló. Jelzett, d: 27 cm
3234039
11736
476
Hummel lány kiscsibékkel. cca 1939-1949, jelzett, m: 9 cm 3233621
11737
476
cca 1900 Noritake japán porcelán csésze alátéttel, cukortartó, tejkiöntő, kiöntő. Jelzett, kopással, egyik fedél sérült, m: 15,5 cm alatt Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF