Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182728
11702
476
Porcelaine de Paris francia porcelán fali váza. Jelzett, sorszámozott, hibátlan, m: 14,5 cm
3184162
11703
476
5500
Fehér porcelán teaszervírozó szett, jelzés nélkül, m: 18 cm alatt
3147926
11704
476
3800
Zenélő pár porcelán szobor, jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
3144870
11705
476
3200
3198917
11706
476
3800
Erdei mintás vörösfestett kínáló. cca 19. sz., feltehetően francia vagy német, jelzett, kopással, 30x19 cm
3028213
11707
476
3030161
11708
476
3200
3141212
11709
476
Aufsatz Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással sz: 32 cm
3141188
11710
476
3141613
11711
476
3800
Kínai kétfüles váza, jelzett, kis kopással, m: 35 cm
3043871
11712
476
cca 1900, Wilhelmsburg Bártfai Emlék dísztál, repedezett mázzal, pereménél kis hajszálrepedéssel, jelzett, fa tartón, 26x20 cm
3141672
11713
476
3200
Antik csehszlovák kegytárgy szobor. Sorszámozott, kopással, m: 21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF