Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3196073
11823
476
500
KPM Siegmund Schütz fehér porcelán ékszeres tálka / pralinékínáló, jelzett, d: 13,5 cm 3196086
11824
476
Art deco stílusú kaspó. Jelzés nélkül, d: 15 cm, m: 10 cm 3215713
11825
476
Meissen 3 darab lila virágmintás tál, egyiken repedéssel, jelzett, kopott, d: 24 cm 3215738
11826
476
Marenda Kanada porcelántestű baba, jelzett, m: 38 cm
3217805
11827
476
Porcelán söröskorsó, fém fedéllel, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
3217814
11828
476
Gránit kékpöttyös tarhonya tároló edény, jelzett, kis lepattanással, m: 10 cm 3218598
11829
476
Aquincum gitáros. Jelzett, hibátlan, m: 16,5 cm 3145149
11830
476
3147712
11831
476
Versace mintás porcelán szalvétagyűrű szett, 6 db, jelzés nélkül, kis kopással, d: 5 cm
3147301
11832
476
Férfi és női alakos sóborsszóró pár. Jelzés nélkül, hibátlan, m: 13,5-14,5 cm
3195397
11835
476
cca 19. sz. vége, Fehérporcelán kétfüles kínálótál, számozott, kopással, 34x25 cm 3184480
11836
476
3 darab fehér porcelán csésze + 3 darab alátét, klf darabok, d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF