Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239312
11786
476
Lippelsdorf ló. Jelzett, fülén némi kopással, m: 17 cm 3239330
11787
476
Royal Dux szarvas, jelzett, m: 11 cm 3239341
11788
476
Drasche babázó kislány. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 3234135
11789
476
Jelzés nélkül: Antik fajansz tál. Matricás, kis lepattanással 22x22 cm
3234134
11790
476
Jelzés nélkül: Kínáló tál antik jelenettel. Matricás, jelzett, kopással 25 cm
3234095
11791
476
2 db Zsolnay Emlék feliratos csésze. Matricás, jelzett, apró kopással 6 cm 3234849
11792
476
Antik petróleumlámpa, repedéssel, m: 25 cm
3207391
11793
476
Sitzendorf hölgy, restaurált karral, jelzett, m: 11 cm 3135315
11794
476
Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
3238798
11795
476
Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
3165915
11796
476
Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
3160769
11797
476
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF