Porzellan

Zahl der Lose: 437

Lippelsdorf ló. Jelzett, fülén némi kopással, m: 17 cm
11786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Dux szarvas, jelzett, m: 11 cm
11787.

Rufpreis:
2 400 HUF

Drasche babázó kislány. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11788.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül: Antik fajansz tál. Matricás, kis lepattanással 22x22 cm
11789.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Kínáló tál antik jelenettel. Matricás, jelzett, kopással 25 cm
11790.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db Zsolnay Emlék feliratos csésze. Matricás, jelzett, apró kopással 6 cm
11791.

Rufpreis:
3 000 HUF

Antik petróleumlámpa, repedéssel, m: 25 cm
11792.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sitzendorf hölgy, restaurált karral, jelzett, m: 11 cm
11793.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vintage váza, geometrikus dekorral, jelzett, kis kopással, m: 20,5 cm
11794.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik gyermek reggelizőtányér, jelzett, kopással, d: 19 cm
11795.

Rufpreis:
1 600 HUF

Goebel Artis Orbis dísztálka, Auguste Renoir: festményének reprodukciójával díszítve. Jelzett, d: 10 cm
11796.

Rufpreis:
2 000 HUF

11797.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF