Porzellan

Zahl der Lose: 437

Hummel fiú kosárral, jelzett, restaurált, m:16,5 cm
11618.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11619.

Rufpreis:
10 000 HUF

11620.

Rufpreis:
10 000 HUF

Scheibe-Alsbach Pierre Cambronne szobor, jelzett, restaurált, m: 27 cm
11621.

Rufpreis:
10 000 HUF

Hummel iskolás lány, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm
11622.

Rufpreis:
8 000 HUF

11623.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Scheibe-Alsbach La Fayette porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm
11624.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik zenélő női akt porcelán figura, 14x9,5 cm
11625.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
13

Hummel bárányoknak zenélő gyermekek, jelzett, restaurált, m: 12 cm
11626.

Rufpreis:
10 000 HUF

Alt Wien kétalakos porcelán lámpatest, restaurált, sérült, jelzett, m: 32 cm az égő tetejéig
11627.

Rufpreis:
10 000 HUF

4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
11628.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
11629.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF