Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234862
11618
476
Hummel fiú kosárral, jelzett, restaurált, m:16,5 cm 3234864
11619
476
3234877
11620
476
3234874
11621
476
Scheibe-Alsbach Pierre Cambronne szobor, jelzett, restaurált, m: 27 cm 3234867
11622
476
Hummel iskolás lány, jelzett, restaurált, m: 13,5 cm 3234768
11623
476
3234761
11624
476
Scheibe-Alsbach La Fayette porcelán szobor, jelzett, restaurált, m: 24,5 cm 3234581
11625
476
Antik zenélő női akt porcelán figura, 14x9,5 cm 3234564
11626
476
Hummel bárányoknak zenélő gyermekek, jelzett, restaurált, m: 12 cm 3234688
11627
476
Alt Wien kétalakos porcelán lámpatest, restaurált, sérült, jelzett, m: 32 cm az égő tetejéig 3240090
11628
476
4200
4 darab német aranyozott elefántcsontszínű porcelán váza, jelzett, m: 15-18 cm
3240122
11629
476
6 darabos színes modern lakberendezési design tárgy, porcelán és üveg, érdekes darabokkal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF