Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3239322
11474
476
Herendi virágmintás ékszeres tál + Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, h: 12-14 cm 3239327
11475
476
Herendi 2 darab gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, 5,5x5,5 cm, 10x7,5 cm 3234128
11476
476
Herendi petrezselyem mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 14x9 cm 3193768
11477
476
Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, jelzett, kopással. 3227180
11478
476
Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm 3193611
11479
476
Herendi virágmintás kosárka kínáló. 2. oszt. jelzéssel, d: 13 cm 3221896
11480
476
Herendi virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9x2 cm 3220617
11481
476
Herendi eton mintás tál, jelzett, kis kopással, d: 26 cm 3217576
11482
476
Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm 3149078
11483
476
36000
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet. Jelzett, mázhajszálrepedésekkel, d: 16-26 cm
3177606
11484
476
40000
Zsolnay eozin mázas akt szobor, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3076299
11485
476
26000
Zsolnay eozin mázas füles váza. Jelzett, aljánál kis mázpattogzással, m: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF