Porzellan

Zahl der Lose: 437

Herendi virágmintás ékszeres tál + Zsolnay virágmintás hamuzó, jelzett, h: 12-14 cm
11474.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi 2 darab gyűrűtartó tálka, jelzett, kis kopással, 5,5x5,5 cm, 10x7,5 cm
11475.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi petrezselyem mintás tálka, Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 14x9 cm
11476.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
10

Herendi Viktória mintás csikkelnyomó, jelzett, kopással.
11477.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi Viktória mintás ékszertartó tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 10 cm
11478.

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Herendi virágmintás kosárka kínáló. 2. oszt. jelzéssel, d: 13 cm
11479.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi virág mintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5x9x2 cm
11480.

Rufpreis:
1 600 HUF

Herendi eton mintás tál, jelzett, kis kopással, d: 26 cm
11481.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi litofán dísztányér, hibátlan, dobozában, d: 15,5 cm
11482.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11483.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

11484.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

11485.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF