Porzellan Zahl der Lose: 437
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3182091
11546
476
3147707
11547
476
900
3215901
11548
476
Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
3166680
11549
476
100
Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm 2965955
11550
476
3201022
11551
476
Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm
3202497
11552
476
Hollóházi fekete alapon virágmintás dísztál pár, jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3103506
11553
476
34000
3145390
11554
476
Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm 3142851
11555
476
Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm
3147821
11556
476
13000
6 db Abádszalók Decobex porcelán dísztál matricás, jelzett, 24k arannyal futtatott limitált példányszám, hibátlan, 6 különféle d: 21 cm tartókkal
2747037
11557
476
Kínai díszváza, medalionos miribóta mintával, oroszlános relief díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF