Porzellan

Zahl der Lose: 437

11546.

Rufpreis:
3 000 HUF

11547.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Hollóházi Ludas Matyi. Jelzett, minimális kopással, m: 18 cm
11548.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi váza. Hulló virág mintával, jelzett, kis kopással, m: 15,5 cm
11549.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

11550.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi paprikát fűző nő. Jelzett, m: 25 cm
11551.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi fekete alapon virágmintás dísztál pár, jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11552.

Rufpreis:
2 000 HUF

11553.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Hummel "Merry Wanderer". Mod.: 11, cca 1934-1950, jelzett, restaurált, m: 13 cm
11554.

Rufpreis:
6 000 HUF

Villeroy & Boch Taiping jugendstil jardiniere. Kézzel festett polikróm mázakkal fedett finomfajansz, cca 1900. Jelzett, kopással, repedt mázzal, minimális ütődésnyommal, 21x8,5x8,5 cm
11555.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11556.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

11557.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF