Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10336.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10337.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10338.

Rufpreis:
1 800 HUF

10339.

Rufpreis:
1 800 HUF

10340.

Rufpreis:
1 800 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15,5x15,5 cm
10341.

Rufpreis:
1 800 HUF

10342.

Rufpreis:
1 800 HUF

10343.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Kránitz Margit (1928-2000): Fácános csendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Szélein keretezésből fakadó kisebb sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x70 cm
10344.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Iván Szilárd (1912-1988): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán paszpartuzás nyomaival, 19,5×30 cm
10345.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kondor Béla (1931-1972): Csónakos, fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 13,5×8 cm
10346.

Rufpreis:
2 000 HUF

Klimó István (1883-1961): Hazafelé. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
10347.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF