Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3109907
10774
476
48000
Zvolszky Zita (1961-): Blue curasao, 2002. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 90x70. Fakeretben.
3233457
10775
476
Weber József (?-?): Elrabolt karácsonyfa (Kárpátokból). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 26x27 cm 3225116
10776
476
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): Don Quichote oktatja fegyverhordozóját, 2021. Tus, akvarell, papír, jelzett, 35×25 cm 3235965
10777
476
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész,8 db növény rajz. Vegyes technikájú rajzok. 3235960
10778
476
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész,12 db portré rajz. Vegyes technikájú rajzok. 3235957
10779
476
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész, 7 db akt rajzok. Vegyes technikájú rajzok. 3235956
10780
476
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979) grafikus, festőművész, 16 db állattanulmány. Vegyes technikájú rajzok. 3160973
10781
476
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 15×18 cm 3202218
10782
476
Zoltai Katalin: Összefonódás. Szitanyomat, papír, jelzett 11x16 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF