Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3241295
10581
476
Rau Tibor (1934-2000), Gyorsított ügyintézés. karikatúra: vegyes technika, papír, jelzett. 25x24 cm 3241298
10582
476
Rau Tibor (1934-2000), Szovjet segély az araboknak. karikatúra: vegyes technika, papír, jelzett. 35 x24 cm 3241309
10583
476
Rau Tibor (1934-2000), Oktatásügyi karikatúra: vegyes technika, papír, jelzett. 35 x24 cm 3241302
10584
476
Rau Tibor (1934-2000), BÚÉK erotikus karikatúra: vegyes technika, papír, jelzett. 35 x21 cm 3068843
10585
476
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje kissé sérült, 40x30 cm
3178510
10586
476
Angelo Ranzi (1930-2019): Villa. Fametszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, lap alja foltos, 18x25 cm
2750418
10587
476
3219648
10588
476
Szász Endre (1926-2003) Omár Chajjám- Rézkarc, papír, j.n. 5x5 cm A magyar Grafika és Papíripar Évkönyve naptárában
3212191
10589
476
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db politikai karikatúra, 1950-60 körül. Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" (2 db) és "Ellátó Szerkesztőség" (1 db) bélyegzővel. 20x27 cm ig 3200791
10590
476
Szegő Gizi (1902-1985): Algériában (karikatúra). Vegyes technika, papír, jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi" bélyegzővel. 17,5x30 cm.
3099858
10591
476
28000
3099859
10592
476
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF