https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2877064
10568
476
0
40000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rupert Rosenkranz (1908-1991), 2 db mű: Párizsi részlet, Arc de Triomphe és mecset, 1954. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 39x29 cm. / Rupert Rosenkranz (1908-1991), German painter, 2 pcs of artwork: Paris, Arc de Triomphe and mosque, 1954. Watercolour on paper, signed. In passepartout. 39x29 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2942675
10569
476
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Disznóvágás 1913. Cinkográfia , papír, jelzett a cinkográfián, lapméret 26×35,5 cm csak 200 pld!
Das Lot is nicht erreichbar
2704586
10570
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Alakok. Szén, hártyapapír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 40,5x30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3200640
10571
476
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 29,5x24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2750417
10572
476
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rác András (1926-2013): Geometrikus kompozíció (Szentendre). Ceruza, kréta, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel. 50x35 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191125
10573
476
0
2800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (9/10). Lapszéli apró szakadásokkal. 29x22 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3128469
10574
476
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rippl-Rónai József (1861-1927): Fenella és Rippl bácsi. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 16×22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3210927
10575
476
0
4200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Reich Károly (1922-1988): Gyümölcs, nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 28×21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3183998
10576
476
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rátkai György (1940-2009): Tengerek ura. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA X/XV számozással. Üvegezett fakeretben. 46,5x33 cm. 3236979
10578
476
0
4800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruisz György (1922-1994): Konyha. Szén, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29x19,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3237241
10579
476
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Remsey Jenő (1885-1970): Szentendrei táj. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 29,5x32,5 cm. Dekoratív, üvegezett, fakeretben. 3237521
10580
476
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Ruttkay Sándor (1951-): Faun délutánja. vegyes technika, papír; jelzett. Üvegezett fakeretben. 32x46 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse