Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 765
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214755
10543
476
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Erdélyi téli táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 64x47 cm
3231460
10544
476
Pann, Abel (1883-1963): Fohász. Litográfia, papír, jelzett. Lapszéli apró szakadással, 28x22 cm
3238514
10545
476
3233326
10546
476
Pataky Tamás (1951): Híd a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm
3233327
10547
476
Pataky Tamás (1951): Malom a patakon. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 16x16 cm
3233322
10548
476
Pataky Tamás (1951): Házak. Olaj, farost. jelzett, Dekoratív fa keretben. 18x18 cm
3231411
10549
476
Anthony Quartuccio (XX. sz. vége): Kalifornia, Baja szépsége. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 23x30 cm
2820801
10550
476
3200
3214726
10551
476
46000
3214720
10552
476
50000
Póka Zsombori Erzsébet (1913-1997): Vízparti erdélyi táj. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 60x47 cm
3202217
10553
476
Pásztor Tünde: Formák metsződése. Szitanyomat, papír, jelzett 11x16 cm 3215273
10554
476
6500
Péter Mária (1904-1990): Vízparti sétány. Akvarellel színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 25×38 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF